Back to top
Skip to main content
KrakóW Z Lepszej Perspektywy
Call to Reserve: +126621671
Welcome To

Taras Widokowy & Lounge Bar

Taras Widokowy & Lounge Bar w każdą pogodę
KrakóW Z Lepszej Perspektywy Poczuj WyjąTkowy Klimat Naszego Tarasu. Odpręż Się, Przeczytaj Poranną Prasę I Zobacz, Jak KrakóW Budzi Się Do żYcia, RozkoszująC Się EnergetyzująCym śNiadaniem Z Widokiem Na Wawel I Wisłę. Wieczory Na Tarasie Widokowym DoskonałE Menu, Nowoczesny WystróJ, Wyborne Koktajle I Drinki W Towarzystwie PięKnego Zachodu SłOńCa Nad Krakowem To Gwarancja Niezapomnianego Wieczoru. Zaplanuj Spotkanie W Roof Top Terrace & Lounge Bar.
  • Opening Hours
  • Poniedziałek - niedziela
  • 12:00 pm -12:00 am
  • Taras Widokowy & Lounge Bar odkryj magię Krakowa
  • Taras Widokowy & Lounge Bar w Sheraton Krakow Hotel
Taras Widokowy & Lounge Bar
KrakóW Z Lepszej Perspektywy
Oferta StałA
Twoje przyjęcie z najpiękniejszym widokiem Twoje przyjęcie z najpiękniejszym widokiem Oczaruj swoich przyjaciół, rodzinę czy partnerów biznesowych wykwintnym toastem powitalnym, doskonale dobranym, spersonalizowanym menu oraz niezwykłą atmosferą połączoną z panoramicznym widokiem na Wawel, Wisłę i miasto. Zaproś gości do naszych nowocześnie zaaranżowanych wnętrz w stylu lounge, z białymi sofami i podświetlanymi, surowymi, betonowymi ścianami. Składany dach dostarczy cienia w upalne dni, a wraz z szybami, zapewni ochronę przed deszczem i wiatrem, gdy zajdzie potrzeba. Zobacz przykładowe propozycje menu na przyjęcie i skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży, który przygotuje ofertę skrojoną do Twoich potrzeb: T 48 12 662 1000, [email protected]
Glass
Codziennie
śNiadanie Z Widokiem Prywatne spotkanie kulinarne ze stacjami gotowania, imponującym bufetem, czy stylowymi kompozycjami serwowanymi na talerzach z szeroką gamą dodatków - wybór należy do Państwa. Specjalne wymagania żywieniowe nie stanowią wyzwania dla naszych Szefów Kuchni, którzy z przyjemnością przygotują atrakcyjne menu, dostosowując je do każdych potrzeb. Odpręż się, przeczytaj poranną prasę i zobacz jak Kraków budzi się do życia. Prywatne śniadania na Tarasie organizujemy dla grupy min. 8 osób.
Bar on the Roof Top Terrace Sheratonn Krakow Hotel