Back to top
Skip to main content
Kraków z lepszej perspektywy
Zarezerwuj: +48 12 662 1000
Taras Widokowy & Lounge Bar


Sheraton Grand Kraków

Taras Widokowy & Lounge Bar w każdą pogodę
Poczuj wyjątkowy klimat zlokalizowanego na 5. piętrze hotelu Sheraton Grand Krakow Tarasu Widokowego i obserwuj Kraków z lepszej perspektywy. Odpręż się, smakując wybornych dań i przekąsek z przygotowanego przez Szefa Kuchni menu oraz selekcji doskonałych koktajli, a wieczorem, podziwiaj wyjątkową panoramę wraz z zachodzącym nad Krakowem słońcem.
  • Godziny otwarcia:
  • Uprzejmie informujemy, że Taras Widokowy & Lounge Bar jest obecnie zamknięty. Zapraszamy w kolejnym sezonie.
  • Taras Widokowy & Lounge Bar odkryj magię Krakowa
  • Taras Widokowy & Lounge Bar w Sheraton Krakow Hotel
Taras Widokowy & Lounge Bar
Kraków z lepszej perspektywy
Oferta Stała
Twoje przyjęcie z najpiękniejszym widokiem Twoje przyjęcie z najpiękniejszym widokiem. Oczaruj swoich przyjaciół, rodzinę czy partnerów biznesowych wykwintnym toastem powitalnym, doskonale dobranym, spersonalizowanym menu oraz niezwykłą atmosferą połączoną z panoramicznym widokiem na Wawel, Wisłę i miasto. Zaproś gości do naszych nowocześnie zaaranżowanych wnętrz w stylu lounge, z białymi sofami i podświetlanymi, surowymi, betonowymi ścianami. Składany dach dostarczy cienia w upalne dni, a wraz z szybami, zapewni ochronę przed deszczem i wiatrem, gdy zajdzie potrzeba. Zobacz przykładowe propozycje menu na przyjęcie i skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży, który przygotuje ofertę skrojoną do Twoich potrzeb: T +48 12 662 1770, [email protected]
Glass
Codziennie
Śniadanie z widokiem Zaplanuj prywatne spotkanie kulinarne ze stacjami gotowania, imponującym bufetem czy stylowymi kompozycjami serwowanymi na talerzach wraz z szeroką gamą dodatków. Specjalne wymagania żywieniowe nie stanowią wyzwania dla naszych szefów kuchni, którzy z przyjemnością przygotują atrakcyjne menu, dostosowując je do każdych potrzeb. Odpręż się, zasmakuj porannej kawy i rozpocznij wyjątkowy dzień smakowitym posiłkiem z najlepszym widokiem na Kraków! Prywatne śniadania na Tarasie organizujemy dla grupy min. 8 osób.
Bar on the Roof Top Terrace Sheratonn Krakow Hotel